Proplan Kedi Mamasında Kaliteli Ürünler Sizi Bekliyor!

0 3

Kedilerin daha sağlıklı olabilmeleri için tükettikleri mamalara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu konuda Türkiye’de pek çok yanlış seçim yapılır iken en popüler mama markaları arasında şüphesiz ki Proplan markası ilk sırada yer alıyor.

Kedi mamasında kuru ve yaş seçenekler bulunur iken aynı zamanda içeriği de önemlidir. Kedilerin türüne ve sağlık sorunlarına göre mama markaları tercih ediliyor. Bu konuda Proplan zengin çeşitleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Proplan Kedi Maması Kalitesi ile Ön Planda!

Proplan kedi maması çeşitli özelliklere göre ayrılarak sizlere sunuluyor. Amerika’da üretilen ve Türkiye’de de Nestle tarafından satışı yapılan Proplan markasının ürünlerinde zengin besin değerleri yer alıyor.

Protein, vitamin ve karbonhidrat gibi zengin değerler ile birlikte pek çok hayvansal gıda da mamaların içerisine tat katıyor. Bu şekilde kedilerin her zaman severek ve isteyerek tükettikleri mamalar arasında ilk sırayı bırakmıyor.

Proplan Yavru Kediler için Özel Mamalar Üretiyor!

Kediler için mama seçiminde özellikle yavru ve yetişkin ayrımı önemlidir. Şüphesiz ki her iki kedi yaşında da birbirinin mamalarını yememekteler. Proplan yavru kedi maması da içerisindeki zengin besin grupları ve özel formül ile dengeli bir beslenme sunuyor.

Yetişmekte olan kedilerin bu dönemde özellikle kas ve kemik yapılarının düzgün olması gerekiyor. bunu sağlamak adına alınması gereken tüm vitaminleri ile gıdalardan alır. Proplan bu konuda dünyanın en iyileri arasında yer alıyor.

Kısırlaştırılan Kedilere Özel Mama Seçenekleri

Kedilerin yaşları kadar sağlık durumları da önem arz ediyor. Bu bağlamda kısırlaştırma operasyonu en önemli detaydır. Kısırlaştırılan kediler hormon dengesi bozukluğu yaşıyor ve hemen hemen hepsi yeme kontrolü sağlayamıyor.

Proplan kısır kedi maması ürünleri kedilerin sağlıklarını destekler iken aynı zamanda farklı rahatsızlıkları da önler. Bu şekilde daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir yaşantıya sahip olmalarını tetikler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.