Türkiye’nin Kedi Mamasında En Çok Tercih Ettiği Marka: Hills

0 4

Kediniz için mama arıyor ancak bir türlü istediğiniz kalitede mama bulamıyorsanız Hills kalitesi ile tanışma zamanı gelmiştir. Doğru kedi mamasının seçimi sağlıklı bir kedinin hayatına devam etmesi için önemlidir.

Kedilerin yaş ve türlerine göre, sağlık sorunlarına göre veya diğer özelliklerine göre mama seçimi yapılıyor. Petshop mağazalarında ve internet sitelerinde satılan mamalar arasında en popüler seçenekler ise şüphesiz ki Hills markasından yana oluyor.

Kalitesi ile Dikkat Çeken Hills Kedi Mamaları

Sürekli olarak artış gösteren evcil hayvan besleme alışkanlığı mama sektörünün de hızlanmasını sağlıyor. Hills kedi maması çeşitleri de bu konuda dünyanın en iyileri arasında yer alıyor. Kalitesi ile dikkat çeken marka onlarca farklı seçenek sunuyor.

Protein, vitamin ve karbonhidrat gibi pek çok farklı içerik ile birlikte hayvansal gıdalar ile hazırlanan mamaları rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kedilerinize özel olarak hazırlanan karışım formülleri ile en iyi beslenmeyi sağlayabilirsiniz.

Hills Yavru Kediler için Özel Mama Çeşitleri

Kedilerin özellikle büyüme dönemi önemlidir. Bu dönem içerisinde anne sütünden ayrılacak olan kediler için Hills yavru kedi maması çeşitlerine göz atabilirsiniz. Süper formüllere sahip olan mamaları kediler severek tüketiyor.

Yavru kedilerin gelişimine katkısı olacak olan mama çeşitlerinde farklı boyutlarda paketler bulmak da mümkün. Dilediğiniz kadar mama sipariş ettikten sonra kedinizin mamaya karşı duyarına göre daha yüksek paketleri alabiliyorsunuz.

Kısır Olan Kedilere Özel Mamalar

Kısırlaştırma operasyonu Türkiye’de oldukça yaygın. Özellikle ev kedileri için uygulanan bu operasyon sonrasında kedilerde iştah açılıyor ve hormon dengesizliği yaşanıyor. Bu nedenle de bol bol yemek yeme isteği oluyor.

Hills kısır kedi maması ürünleri ise içerisindeki değerler sayesinde bu iştahsızlığı kontrol altında tutuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.